Dzīves ceļasomā dzimtas vēstījums


Kas glabājas ceļasomās, ko esam saņēmuši no saviem senčiem?

Jau ilgus gadus dzimtas atmiņu mēdz fiksēt tieši dzimtas kokā. Koka stumbrs esam mēs paši, lapas simbolizē bērnus, bet saknes – mūsu senčus.

Seminārs notiks 31.03.2018. no 10.00-18.00 Zemgales sensētā „Everti” Vecumnieku novada Bārbeles pagastā. 

Seminārs noslēgsies ar dzimtu savienošanas rituālu.


Vai jūs zināt, kas bija jūsu senči? Kā viņus sauca, kāds bija viņu liktenis? Kas glabājas ceļasomās, ko esam saņēmuši no saviem senčiem? Kā saredzēt, sadzirdēt vai sajust senču vēstījumu visā tā bagātībā? Ja jums tagad palūgtu uzzīmēt ģenealoģisko dzimtas koku, cik daudz priekštečus jūs atcerētos un ko piezīmētu kā svarīgu?

Jau ilgus gadus dzimtas atmiņu mēdz fiksēt tieši dzimtas kokā. Koka stumbrs esam mēs paši, lapas simbolizē bērnus, bet saknes – mūsu senčus. Veiksme vai neizdošanās, veselība vai ķibeles ar veselību, dotības vai neprasme kādās jomās – noteiktas līdzīgas lietas var dzimtā atkārtoties no paaudzes paaudzē, un šim aspektam ir vērts veltīt uzmanību, lai pēc iespējas uzlabotu savu dzīvi šodien.


Nodarbības ir domātas gan vīriešiem, gan sievietēm, jo ikvienā no mums caur vecākiem satiekas dzimtas sievišķais un vīrišķais mantojums, mūs ietekmē un mēs ietekmējam savus tuvākos, un caur mums dzimtas enerģētiskais mantojums tiek nodots tālāk mūsu pēcnācējiem.

Seminārā iegūsim informāciju, kas ietilpst enerģētiskajā dzimtas kokā, kādi ir dzimtas koka veidošanas varianti un pamatprincipi, praktiski veidosim un papildināsim ar ceļasomas satura atzīmēm mums zināmo Dzimtas koku un caur dzimtas sistēmisko sakārtojumu elementiem sajutīsim katrs sev konkrētajā brīdī aktuālo dzimtas vēstījumu. 

Seminārs noslēgsies ar dzimtu savienošanas rituālu.

Semināra vadītājas Indra Markova – sistēmisko sakārtojumu konsultante un supervizore apmācībā (vairāk lasiet: http://bit.ly/2sYi45s) un Kristīne Vallere – pirtniece un astroloģe (vairāk lasiet: www.everti.lv).

Seminārs notiks 31.03.2018. no 10.00-18.00 Zemgales sensētā „Everti” Vecumnieku novada Bārbeles pagastā. 

Semināra maksa (iekļauti materiāli) 25 eiro. Kopīgajā pusdienu pauzē mielosimies ar līdzi paņemtajiem našķiem un uzkodām. Lūgums parūpēties par siltām zeķītēm vai maiņas apaviem.

Pieteikšanās un informācija pa tālruni 20403038 (Indra) vai e-pastu indra.artemio@gmail com vai vieglugaru@gmail.com (Kristīne).

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .